sadsad x
asdasd
"Bayim Olur Musun?" Dergisinde Biz de Varız!
15.04.2019


Cep telefonu ve teknoloji aksesuarı konusunda “moda” olmayı hedefleyen Zore Ailesi olarak, 2004 yılından bu yana sektörü ve ihtiyaçları yakından takip ediyor, ihtiyaçlara yönelik hızlı çözümler üretiyor ve 30 ana bayinin yanı sıra 3.000’e yakın satış noktası ile Türkiye’nin her yerine kesintisiz hizmet veriyoruz.
 
Aksesuar sektörünün devi Baseus’un Türkiye’deki tek yetkili satış distribütörü olmanın yanı sıra; dünya çapında sektöre yön veren Beelan, Bella.de, Benks, Best Wisdom, Hojar, Jules. V, Lapas, Matchnine, Memumi, Mr. Yes, Recmax, Roar, Xipin, Voero, Wow Case markalarını da bünyemize dahil etmiş olmamız sayesinde bu yolda sağlam adımlarla yürümeye devam ediyoruz.
 
Aksesuar meraklıları ve kullanıcılarının yanı sıra yatırımcımıza da değer veriyor, franchising sistemimizi küçük bütçelerle büyük kazançlar elde edilecek şekilde geliştirmeye devam ediyoruz. Birlikte yol aldığımız/alacağımız tüm yatırımcılarımız için özel mağazalar tasarlıyor; bir aile bütünlüğünde, kurumsal ve profesyonel şekilde daha da büyümeye çalışıyoruz. Tanıtım maliyetlerinden marka bilinirliğinin artırılmasına, mağaza içi konseptten ürün depolama hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede sunduğumuz çözümler sayesinde ise hem bayimiz hem biz, Türkiye’nin güvenle tercih ettiği markalar arasında ön plana çıkmayı başarıyoruz.
 
Amacımız ise önce Türkiye, sonra dünya pazarında herkesin severek ve güvenerek kullandığı stil sahibi ürünlerin bilinen tek markası olmak…
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.