Türkiye'nin en büyük aksesuar toptancısı!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Hakkımızda

Zore, 1999 yılında Zore Çeyiz Tekstil Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. ismiyle ticari hayatına başlamış ve 2004 yılında şirketleşme yolunda büyük adımlar atarak müşteri memnuniyetine verdiği önem, kalite odaklı yaklaşım ve 20 yılı aşan tecrübesiyle sektöre yön veren bir GSM aksesuarı firması haline gelmiştir. 

Dünyanın önde gelen GSM aksesuar markalarını da bünyemize katarak müşterilerimizle buluşturuyoruz. Wiwu, Go-Des, Kajsa, Araree, Benks, GKK, Lapas, Mr. Yes, QGeem, Roar, Soaiy, Voero, Xipin, Xtrike-Me, Zolcil, YoungKit, Ausek, Eksa, OneOdio, Sarepo, Ugly Rubber ve Vokamo gibi tanınmış markaları da bünyemize katarak ürün yelpazemizi genişletmiş bulunmaktayız. Zore, tek yetkili satıcı olarak bu markaları Türkiye ile tanıştırmış, bu markaların üretmiş olduğu en teknolojik, en trend, en özgün ve en donanımlı ürünlerini ithal ederek Türkiye pazarına sunmuş ve nihai tüketiciye ulaşmasını sağlamıştır. Böylece GSM aksesuarında yepyeni bir sayfa açarak, her zaman yenilikçi anlayışımızı devam ettirmekteyiz. Bunun yanında Zore olarak, ülkemize ve ekonomimize hak ettiği değeri verip üretime yatırım yaparak dünya standartlarında kaliteli üretim yapmayı başarmış, yerli üretici olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Zore olarak, tüm ürünlerimizde kalite ve uygun fiyatı da bir arada sunarak müşterilerimizin beklentilerini her zaman karşılamayı hedefliyoruz. Cep telefonu aksesuarları, tablet aksesuarları, notebook aksesuarları, akıllı saat ve bileklik aksesuarları, ekran koruyucu filmler, kablo ve dönüştürücüler, kablo düzenleyiciler, cep telefonu bataryaları, dokunmatik ekran kalemleri, hafıza ürünleri, OTG, kol bantları, anahtarlık, mikrofon, kamera lens aksesuarları, şarj aletleri, powerbank, kulaklıklar, airpods aksesuarları, selfie çubuğu ve tripodlar, mouse ve klavyeler, magsafe ürünleri ve oto araç ürünleri gibi geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Müşterilerimize özenle seçilmiş bu kategorilerdeki ürünlerimizi sunarak, her türlü ihtiyaca yönelik aksesuar çözümleri sunuyoruz.

20 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren tecrübeli Zore ekibi, inovasyonlarla gelişmekte ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli konulardan biridir ve bu nedenle müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürünler sunmak için sürekli Ar-Ge yapmakta ve günümüz teknolojisini yakından takip etmekteyiz. Bu sayede, yalnız sattığımız ürünlerle değil, sunmuş olduğumuz diğer altyapı sistemleri ve hizmetleri ile her geçen gün daha da gelişiyor ve büyüyoruz. Bu anlayışı sürdürerek her zaman başarıyı yakalamış ve bu başarıyı daha ileriye taşımak için yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.