Türkiye'nin en büyük aksesuar toptancısı!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
BARKOD : 6972496469446
Ürün Kodu : T30618

Go Des GD-UC611 2in1 Android Watch Uyumlu Wireless Type-C PD Hızlı Şarj Kablosu 60W 1.2M

Daha Fazla Go Des Ürünü
Daha Fazla Kablo ve Dönüştürücüler Ürünü
Renk Seçiniz

Dropshipping ve Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryerlerine toplu ürün yüklenmesi ve Dropshipping hizmetimiz başlamıştır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Nereden Satın Alabilirim

Perakende mağazalarımızdan ve istediğiniz platformdan ürünümüzü satın alabilirsiniz.

Mağazadan Al ePtt Avm n11 Çiçeksepeti
Amazon Trendyol Hepsiburada
Go Des GD-UC611 2in1 Android Watch Uyumlu Wireless Type-C PD Hızlı Şarj Kablosu 60W 1.2M
 

 
En Üstün Şarj Yetenekleri

Bu yenilikçi kablo, manyetik wireless şarjın kolaylığını Power Delivery (PD) teknolojisinin hızıyla birleştiriyor. Evde, ofiste veya hareket halindeyken, bu çok yönlü kablo, cihazlarınızı güçlü ve hazır tutmak için ihtiyacınız olan tek şeydir. Samsung ve Google akıllı saatlerini destekleyen bu kablosuz şarj aleti ile hem akıllı saatlerinizi hem de Type-C tarafıyla da PD 60W güç değerinde diğer cihazlarınızı şarj etme imkanı bulacaksınız. Bu bilgilendirici açıklamada, kablonun temel özelliklerini ve faydalarını size anlatacağız, böylece bağlantı ihtiyaçlarınız için doğru seçimi yapabilirsiniz.


PD 60W Hızlı Şarj

PD 60W yeteneği, şarjınızı hızlı bir işlem haline getirir ve cihazlarınızın tam güce ulaşmasını rekor sürede sağlar. Bu ürünümüz Type-C destekleyen akıllı telefonları, Samsung ve Google akıllı saatlerini ve yine Type-C destekli TWS bluetooth kulaklıklar da dahil olmak üzere geniş bir cihaz yelpazesini destekler, size çok yönlü ve güçlü bir şarj çözümü sunar. Bir toplantıya hazırlanıyor veya bir gün dışarı çıkmaya hazırlanıyorsanız, GD-UC611'in PD 60W hızlı şarjı, cihazlarınızın hızlı ve verimli bir şekilde şarj edilmesini sağlar.


Giriş ve Çıkış

GD-UC611, Type-C girişi karşısında, Android akıllı saatler için kablosuz wireless şarj ve Type-C kablo ucu ile çift çıkış seçeneklerine sahiptir. Bu özel kablo, geniş bir cihaz yelpazesi ile sorunsuz bağlantı sağlar. Type-C girişi, evrensel uyumluluk sunar ve en yeni cihazlar için sorunsuz bağlantı desteği sunmaktadır. Wireless ve Type-C çıkışlar ise esnek, kullanıcı dostu bir şarj deneyimi imkanı vermektedir.


Dayanıklı Tasarım ve Optimal Uzunluk

Ürünümüz 1.2 metre kablo uzunluğuna sahiptir. Bu kablo, kuvvetli naylon örgülü yapısı ve güçlü kablo uçları sayesinde günlük kullanımın zorluklarını kaldırabilecek şekilde tasarlanmıştır. Güçlendirilmiş yapı, kablonun bükülmesi ve sarmalanması gibi yaygın senaryolara karşı dayanıklılığını korur, böylece kablo sağlam ve işlevsel kalır.

Go Des GD-UC611 2in1 Android Watch Uyumlu Wireless Type-C PD Hızlı Şarj Kablosu 60W 1.2M - 1
Go Des GD-UC611 2in1 Android Watch Uyumlu Wireless Type-C PD Hızlı Şarj Kablosu 60W 1.2M - 2
Go Des GD-UC611 2in1 Android Watch Uyumlu Wireless Type-C PD Hızlı Şarj Kablosu 60W 1.2M - 3
TÜRÜ
Şarj Aksesuarı, Kablo
MODELİ
Type-C
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.